Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр іспанської мови та культури

  Центр іспанської мови та культури

  Поставити питання

  Телефон: (044) 239-2418

  Факс: (044) 417-8009

  Адреса сайту: www.chispa.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Оболонська 7

  У нашому Центрі Ви можете познайомитися з культурою, історією, традиціями Іспанії і латиноамериканських країн, вивчити іспанську з носіями мови, підготуватися до складання міжнародного іспиту DELE, скористатися бібліотекою і відеотекою, взяти участь в різних культурних заходах.

  Напрями навчання: - вивчення іспанської мови; - бізнес-курси.

  Місце навчання: - Іспанія.

  Тривалість курсу вивчення: Від 2 тижнів до одного року.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

  Додаткова інформація: У "LETRA HISPNICA" працюють доктори і магістри філологічних наук, кваліфіковані викладачі, що мають великий досвід роботи з іноземними студентами. Сучасні методики, засновані на безпосередній взаємодії викладача і студентів і використанні комунікативних ігор, дозволяють поглиблювати знання в області іспанської філології, вчитися застосовувати їх на практиці, розвивати творчі здібності і уміння працювати в групі. Система навчання направлена на те, щоб студенти почали говорити на іспанській з перших днів навчання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору