Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Агентство "Ключ до успіху"

  Агентство "Ключ до успіху"

  Поставити питання

  Телефон: (057) 714-9964

  Факс: (057) 719-3382

  Адреса сайту: www.keytosuccess.com.ua

  Місце навчання: м. Харків, 61023, вул. Сумська, 71 офіс 8

  Агентство «Ключ до успіху» забезпечує навчання в кращих коледжах і університетах світу. Вивчення іноземних мов в країнах, де вони є рідними, дитячі канікулярні програми. Окрім виключно мовних програм ми робимо доступним отримання атестата про середню освіту - A Level, що є основною вимогою для вступу до всіх британських університетів. Для випускників шкіл ми пропонуємо програми - доуніверситетської підготовки Foundation - отримання Диплома і ступеня по різних спеціальностях - отримання ступеня магістра - PRE-MBA, MA, Msc. Будучи офіційними представниками найпрестижніших учбових закладів по всьому світу, агентство “Ключ до успіху” запропонує вам тільки краще.

  Напрями навчання: - мовні програми; - канікулярні програми; - вища освіта; - середня освіта; - програми для школярів.

  Місце навчання: - Великобританія; - Німеччина; - Мальта; - Швейцарія.

  Додаткова інформація: Також агентство «Ключ до успіху» пропонує весь спектр туристичних послуг від індивідуальних турів в екзотичні країни до групових турів по всій Європі. Ми надаємо Вам надійність і високу якість обслуговування.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору