Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Агентство "Slavyanka Tours"

  Агентство "Slavyanka Tours"

  Телефон: (048) 777-3778

  Факс: (048) 777-3779

  Контактна особа: Тетяна, Юлія

  Адреса сайту: www.slavyanka.com

  Місце навчання: м. Одеса, вул. Пушкінська, 29

  Навіщо їхати в іншу країну, щоб вивчати іноземну мову за кордоном? Безумовно, Ви можете вивчити мову на курсах або з приватним вікладачем. Але є три основні причини, через які тисячі студентів з різних країн світу приїжджають в мовні школи за кордоном: - за кордоном навчання йде швидше; - за кордоном вчитися легко; - за кордоном Ви вчитеся і відпочиваєте одночасно!

  Напрями навчання: - вступ до закордонних приватних та державних середніх шкіл та університети; - навчання на курсах іноземної мови в країнах-носіях мови; - канікулярні учбові курси для школярів і студентів; - доуніверситетська підготовка; - організація участі в програмах культурного обміну в 28 країнах світу; - підбір учбових закладів; - перехід з вітчизняних вузів до закордонних університетів; - надання спеціальних низьких тарифів скомплектованим шкільним і студентським групам; - організація поїздки для батьків студента в країну навчання; - організація короткострокових семінарів для спеціалістів за кордоном; - діловий туризм; - бізнес-освіта.

  Місце навчання: - Баварія; - Великобританія; - Німеччина; - Італія; - Канада; - Франція; - Швейцарія.

  Тривалість курсу вивчення: Від 2 тижнів

  Додаткова інформація: Hаши послуги можна сплатити наступними способами: - готівкою в Одесі; - на розрахунковий рахунок; - кредитною карткою Visa classic, Master Card; - електронні гроші (webmoney, інтернет-гроші, yandex-гроші).

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору