Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр міжнародних проектів "Євроосвіта"

  Центр міжнародних проектів "Євроосвіта"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 246-2783

  Факс: (044) 246-2784

  Адреса сайту: www.euroosvita.net

  Місце навчання: м. Київ, вул. Смілянська, 4

  У центрі працюють українські та іноземні фахівці, що мають глибокі знання та досвід у питаннях освіти за кордоном. Однією зі складових частин стратегії свого розвитку центр "Євроосвіта" в Україні вважає постійне підвищення професійної кваліфікації своїх співробітників, за рахунок поглиблення знань та досвіду у сфері міжнародної освіти.

  Напрями навчання: - консультаційний супровід та допомога при вступі до обраного іноземного навчального закладу; - реєстрації та повний консультаційний супровід для двох основних тестів перевірки знання англійської мови(TOEFL, IELTS), а також двох тестів на перевірку загальних знань, що вимагаються при вступі до більшості американських та інших іноземних ВУЗів(SAT, GMAT); - допомога при отриманні візи та всіх необхідних документів. Вступ до: - Гарвардський університет; - Массачусетський технологічний інститут; - Йєльский університет; - Стенфордський університет.

  Місце навчання: - США

  Тип документа, що видається після навчання: Диплом університету

  Додаткова інформація: Наші знання та досвід, здобуті протягом останніх років роботи, дозволяють нам не тільки консультувати з питань, що безпосередньо стосуються освіти за кордоном, але й вирішувати їх з урахуванням конкретної ситуації.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору