Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "АННА"

  Освітнє агентство "АННА"

  Поставити питання

  Телефон: (093) 752-8623, (067) 532-0757

  Факс: (053) 260-0887

  Контактна особа: Дудник Ганна

  Адреса сайту: www.educationalagency.com

  Місце навчання: м. Полтава, вул. Гоголя, 9, к. 7

  Вибір своєї професії і навчального закладу - це дуже важливе рішення, не тільки для майбутнього студента, але і для всієї його родини. Правильний вибір дасть старт успішній кар'єрі і може змінити все подальше життя. Чому ми корисні і затребувані серед студентів і батьків? Незалежний освітній консультант надасть реальну інформацію про навчальний заклад та країні, допоможе розробити кроки, необхідні для успішного навчання та поєднати бажання і можливості. Для нас це улюблена професія, ми маємо знання і досвід підготовки студентів до вступу та навчання за кордоном. Ми індивідуально підходимо до кожного студента і допоможемо підібрати навчальний заклад і розробити план дій для вступу в кращі навчальні заклади, а також уникнути неприємних несподіванок. Ми надаємо повний комплекс послуг: консультації, різноманітні програми навчання, розміщення, страхування, допомога в підготовці документів для візового процесу.

  Напрями навчання: Наші програми "Знання відкривають світ": - дитячі літні програми "Краще літо дитинства"; - курси вивчення англійської "Говоримо вільно"; - розробка і проведення курсів англійської для спеціальних цілей; - сімейні програми "Відпочинок і навчання в Ірландії"; - навчальний рік в елітній школі-пансіоні; - підготовчі курси для вступу до університетів Європи; - вища освіта; - програми МВА; - післядипломна освіта.

  Місце навчання: - Австралія; - Австрія; - Болгарія; - Великобританія; - Ірландія; - Канада; - Чехія

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів

  Вартість за семестр: від 280 євро

  Система знижок: існує гнучка система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: індивідуальний пакет залежно від курсу

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом

  Додаткова інформація: Наші переваги: - порядність, пунктуальність і великий досвід; - чесність і підхід до справи з душею; - низька ціна послуг, немає накруток на ціну курсу; - ми не мережеве агентство, ми не прив'язані жорстко до навчальних закладів і країні, тому не заганяємо клієнтів тільки в "свої" навчальні заклади, ми саме - освітні консультанти; - індивідуальний підхід до запитів студента; - професіоналізм, якість та ефективність; - ми пропонуємо повний пакет послуг - працювати з нами комфортно; - ми завжди відкриті і доступні для зв'язку; - підтримка під час усього періоду перебування за програмою; - більшість наших клієнтів повертаються до нас; - ми переконані, що освіта змінить життя на краще і відкриє світ.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору