Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Програма "Європейська освіта"

  Програма "Європейська освіта"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 026-6767, (044) 599-6004

  Адреса сайту: euroosvita.info

  Місце навчання: м. Київ, вул. Довженка, 14/1

  Програма Європейська Освіта - українсько-польська компанія, що здійснює свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України з 2005 року. Програма Європейська Освіта уповноважена кращими ВНЗ Польщі проводити інформаційну та вступну кампанію, надавати послуги з набору студентів, з правами приймальної комісії. Програма Європейська Освіта динамічно розвивається і вже встигла зарекомендувати себе як надійний партнер. Наша компанія створена з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

  Напрями навчання: - вища освіта в Польщі; - близько 600 спеціальностей; - післядипломна освіта; - магістратура та бакалавр

  Місце навчання: - Польща

  Тривалість курсу вивчення: бакалаврат 3 роки, магістратура 2 роки навчання

  Вартість за семестр: 900 євро - 3 000 євро

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - національний паспорт (1, 2 та 11 стр.) (копія); - ідентифікаційний код (копія); - свідоцтво про народження (копія); - закордонний паспорт (копія)

  Тип документа, що видається після навчання: - європейський диплом, що є дійсним у Євросоюзі, Україні, Росії

  Додаткова інформація: Навчаючись в Польщі ви зможете отримати можливість стажуватися і подорожувати країнами Європи, США, Канади. Реальна можливість працевлаштування в Європі та інших країнах світу. Розміщення Польщі по сусідству дозволяє часто приїжджати додому.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору