Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Київський Супутник"

  Компанія "Київський Супутник"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 531-9130, *743

  Факс: (044) 270-7359

  Контактна особа: Ходарєв Юрій Сергійович

  Адреса сайту: sputnik.kiev.ua/obuchenie_za_rubezhom.html

  Місце навчання: м. Київ, вул. Пушкінська, 9

  "Київський Супутник" - туристична компанія з високою якістю обслуговування в туристичному бізнесі, навчанню за кордоном та дитячому відпочинку за кордоном. Туристична компанія "Київський Супутник" - має багаторічний досвід роботи в освітніх програмах для школярів і студентів: літні дитячі мовні табори, курси іноземних мов на Мальті, Великобританії та ін. кр. Освітні програми для дітей і дорослих: загальні мовні курси, бізнес курси, інтенсивні курси, підготовка до здачі мовних іспитів, індивідуальний курс англійського "Один-на-один" та ін, надходження в коледжі та школи Великобританії (GCSE, A-level, IB), Foundation, вступ до університетів за кордоном на бакалаврат, магістратуру, переклад з українського ВНЗ в кращі університети Європи. Крім занять студенти зможуть відвідати різноманітні екскурсійні та розважальні програми.

  Напрями навчання: - Вивчення англійської мови у Великобританії і на Мальті; - Мовні курси за кордоном для студентів; - Дитячі мовні табори та літні школи в Англії і на Мальті; - Освіта в коледжах і школах-пансіонах Великобританії (GCSE, A-level, IB, Foundation) - Підготовчі курси за кордоном для вступу до університетів Англії і Європи, Канади, США. - Вступ до університетів Європи (Великобританія, Мальта, Польща, Іспанія, Італія, Німеччина, Австрія, Швейцарія) - Перевступ з українських ВУЗів в університети Великобританії, Мальти.

  Місце навчання: - Великобританія; - Мальта; - Франція; - Німеччина; - Швейцарія; - Кіпр; - Польща; - Іспанія; - Італія.

  Тривалість курсу вивчення: Мовні курси - від 2 тижнів, дитячі мовні табори і школи за кордоном - від 2-х тижнів, коледжі Англії - від 1 року, підготовчі програми для вступу до університетів за кордоном - від 6 місяців, вища освіта - 3-4 роки, магістратура - 1-2 року

  Вартість за семестр: Мовні курси - від 115 фунтів стерлінгів (далі - Ф.С.) на тиждень; дитячі мовні школи та табори - від 1305 Євро (2 тижні ВСЕ ВКЛЮЧЕНО з авіаперельотом), освіта в коледжах і школах Англії - від 6 500 Ф.С. в триместр (триместр - третина навчального року), пі

  Система знижок: Кумулятивна - більше тижнів навчання, менша ціна за кожний тиждень. Постійним клієнтам - знижка 5% на навчання.

  Перелік документів, необхідних для виїзду: Закордонний паспорт або проїзний документ дитини, віза (список документів на отримання візи можна отримати за запитом країни навчання).

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат про закінчення курсу мови, сертифікати A-level, International Baccalaureate, Bachelor degree і Master Diploma

  Додаткова інформація: ТК "Київський Супутник" допоможе вам реалізувати мрію, і пропонує наступні послуги з освіти за кордоном: - вивчення іноземної мови в Англії, на Мальті, у Франції та Німеччині; - освіта в приватних коледжах і школах Великобританії; - вища освіта в університетах Англії і Європи; - літній відпочинок в коледжах-пансіонах Англії і Європи. А також: - студентська програма для роботи в США - Work &Travel; - оформлення міжнародних молодіжних і студентських посвідчень "Євро <26" ISIC, IYTC і викладацьких посвідчень ITIC; - та ін. туристичні послуги. Послуги туристичної компанії "Київський Супутник" це: - економія вашого часу в підборі навчального закладу в яке приймуть; - правильно сформований пакет документів для вступу; - пошук житла на перший час навчання; - пошук опікунів у Великобританії (дітям до 18 років) і укладення договору; - допомога в оформленні візи; - підтримка на першому році навчання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору