Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Excel education"

  Компанія "Excel education"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 248-9642, 227-4191

  Факс: (044) 248-9641

  Адреса сайту: www.excel.co.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Сурікова, 3а

  Компанія Excel education працює на ринку України вже 4 роки. На даний момент ми є партнерами понад 250 навчальних закладів в усьому світі. Працюючи в сфері міжнародної освіти ми пропонуємо нашим клієнтам наступні можливості: - Вивчати іноземні мови як дітям так і дорослим в міжнародних мовних школах; - Незабутньо провести відпустку або канікули, під час групових розважально-освітніх поїздок в країни Європи; - Отримати середню освіту в елітних школах-пансіонах; - Підготуватися до вступу в Університети за кордоном; - Отримати вищу або постуніверсітетское освіта в самих рейтингових Університетах Європи та Америки; - Отримати додатковий професійний диплом, навчаючись на короткострокових, спеціалізованих, професійних курсах.

  Напрями навчання: Освіта за кордоном: - Середня освіта - Шкільний рік за кордоном - Вища освіта - Мовні школи - Канікули за кордоном - Пост університетську освіту А також: - Work & Travel - Стажування за кордоном - Стажування в Празі - Мовні іспити - Освітні виставки

  Місце навчання: - Велика Британія; - Франція; - Німеччина; - Швейцарія; - Австрія; - Іспанія; - Італія; - Мальта; - США; - Кіпр; - Канада; - Нова Зеландія.

  Додаткова інформація: Конкурентні переваги: досвід роботи компанії на ринку послуг міжнародної освіти дає можливість рекомендувати клієнтам велику кількість навчальних закладів найвищого класу в усьому світі, з якими налагоджені партнерські відносини. Знання та досвід наших менеджерів зможуть допомогти в підборі індивідуальних програм для кожного клієнта. Вартість наших послуг - приємно здивує наших клієнтів.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору