Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "ЄвроДиплом"

  Компанія "ЄвроДиплом"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 581-6900, 360-5007

  Адреса сайту: diplom.bg

  Місце навчання: м. Київ, вул. Воровського 37/14

  За підтримки Європейського освітнього альянсу і Міністерства освіти Болгарії, компанія пропонує навчання випускників Росії та випускників СНД в престижні вищі навчальні заклади Болгарії. Кожному кандидату ми пропонуємо повний спектр послуг: юридична підтримка, переклад і легалізація, подача документів, допомога в адаптації, ВНЖ і ПМП.

  Напрями навчання: Компанія пропонує одержати вищу освіту у Болгарії

  Місце навчання: - Болгария

  Вартість за семестр: Вартість всіх послуг, що надаються компанією "ЄвроДиплом", становить 900 (дев'ятсот) євро. Оплату даної суми Кандидат-студент вносить: 50% при підписанні договору і 50% в день прибуття до Болгарії.

  Тип документа, що видається після навчання: Диплом випускника вузу

  Додаткова інформація: 1. На підставі попередньо заповненої Анкети Кандидат-студентом, надаємо достовірну інформацію про ВНЗ Болгарії, про умови вступу та отримання вищої освіти і про правила перебування в Болгарії. 2. Повідомляємо Кандидат-студенту, за його вимогою, усі відомості про хід виконання доручення. 3. Надаємо допомогу у виборі ВНЗ, згідно побажання та проявленого інтересу Кандидат-студента, у процедурі підготовки для вступу і початку навчання. 4. Ведемо все необхідне листування та переговори з вибраному ВНЗ з питань вступу Кандидат-студента на навчання. 5. На підставі документів, що надійшли від Кандидат-студента, готуємо необхідну документацію і надаємо йому допомогу і сприяння при подачі документів до ВНЗ і при подальшому отриманні документів ВУЗу, що підтверджують зарахування Кандидат-студента до числа студентів цього ВНЗ. 6. Проконтролюємо правильність оформлення документів і відповідний їх переклад на болгарську мову. 7. Надаємо Кандидат-студенту консультаційну та юридичну допомогу в питанні отримання відповідного виду на проживання, відповідно до чинних положень закону «Про іноземців» в Болгарії на період навчання. 8. Організуємо спектр послуг із зустрічі, розміщення, і процесу подачі документів на вступ у вибраний Кандидат-студентом ВНЗ. Після прибуття до Болгарії на вступ надаємо в його розпорядженні співробітника компанії - Персонального агента. 9. Після прибуття до Болгарії надаємо Кандидат-студенту максимальну орієнтаційну допомогу: - В питаннях знайомства з умовами життя в країні; - У підборі житла за місцем навчання (при необхідності); - У питанні прописки в місті навчання

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору