Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "А-пріорі"

  Освітнє агентство "А-пріорі"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 221-7899

  Контактна особа: Лозенко Оксана

  Адреса сайту: www.a-priori.kiev.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Юрківська 12/59, оф А

  Освітнє агентство Апріорі - це команда професіоналів, які вже протягом багатьох років допомагають українським студентам отримувати освіту за кордоном. Ми володіємо сильною партнерською базою, що дозволяє вибирати найкращі мовні курси та літні школи, рейтингові університети, надаючи різноманітний вибір по країнах і спеціальностям. Консультанти А-пріорі регулярно відвідують навчальні заклади та міжнародні конференції, щоб з перших рук черпати інформацію про вузи і школи для своїх студентів.

  Напрями навчання: - Канікулярні програми для дітей, - Сімейні курси вивчення іноземної мови, - Навчання в школах - пансіонах, - Підготовчі програми для вступу в закордонні університети, - Пряме надходження за кордон, - MBA, - Дипломи перекваліфікації і друга вища, - Дистанційне та бюджетне навчання.

  Місце навчання: - Великобританія; - Ірландія; - Швейцарія; - Франція; - Німеччина; - Польща; - Голландія; - Австрія; - Угорщина; - Естонія; - Латвія; - Мальта; - Греція; - Туреччина; - Іспанія; - Італія; - Мальта; - Кіпр; - Греція; - США; - Канада; - Австралія; - Нова Зеландія; - ПАР; - Китай; - Японія; - Сінгапур

  Тривалість курсу вивчення: Від 2 тижнів

  Вартість за семестр: Від 200 євро на тиждень

  Система знижок: Знижки при повторній поїздці на навчання - 20% на послуги агентства. Кожному, хто привів одного, -20% на послуги агентства.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат, Диплом

  Додаткова інформація: Рішення навчатися і жити в чужій країні - це завжди серйозний крок. Щоб не помилитися з вибором країни, навчального закладу й спеціальності, краще всього звернутися за допомогою до фахівців. Консультантів освітнього агентства "А-пріорі" будуть раді розповісти вам про особливості навчання в країні, що цікавить Вас, і допоможуть прийняти найбільш оптимальне рішення.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  ↑ Вгору