Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Мовна школа "Smartfox"

  Мовна школа "Smartfox"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 502-6290, (050) 332-5550, (093) 949-4242

  Контактна особа: Ольга

  Адреса сайту: www.baziscenter.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Ванди Василевської, 7, офіс 404-а

  Мовна школа "Smartfox" має успішний досвід роботи в сфері послуг з освіти і є одним з лідируючих освітніх центрів в м. Києві, заснованому в 1998 році.

  Напрями навчання: Мовні курси: - Англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, португальська, грецька, латиська, естонська, фінська; - Норвезька, голландська, датська, шведська; - Польська, чеська, болгарська, угорська, сербська, румунська, хорватська, російська, українська; - Китайська, японська, арабська, турецька, гінді - Au pair в Німеччині

  Місце навчання: - США, - Франція, - Німеччина, - Іспанія, - Італія, - Португалія, - Греція, - Норвегія, - Нідерланди, - Данія, - Швеція, - Польща, - Чехія, - Болгарія, - Угорщина, - Сербія, - Румунія, - Хорватія, - Китай, - Японія, - Туреччина.

  Тривалість курсу вивчення: 50 занять

  Вартість за семестр: 400 - 600 грн. на місяц

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - 2 фото розміром 3х4; - Медична форма; - Характеристика; - Сертифікат про знання мови; - Диплом зі школи / університету; - Довідка про несудимість.

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: У компанії працюють кращі дипломовані фахівці з великим досвідом роботи, що пройшли неодноразові стажування у Великобританії, Голландії, США, Канаді, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Японії та ін Наші тренери-лінгвісти володіють захоплюючими, сучасними методиками викладання. Якщо Вам бажаєте придбати гарний досвід навчання та роботи за кордоном, якщо Вам необхідно підготуватися до співбесіди в посольстві, здачі іспитів у вузі, виїзду закордон звертайтеся до професіоналів, так як наша діяльність спрямована на якісний сервіс і чітке розуміння вимог клієнтів. Відмінний результат гарантовано!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору