Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Навчання за кордоном "ISTUDY"

  Навчання за кордоном "ISTUDY"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 235-0755, 222-7919

  Факс: (044) 235-0755

  Контактна особа: Ірина

  Адреса сайту: www.istudy.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Червоноармійська 2, офіс 12

  Агентство Istudy пропонує широкий спектр послуг в сфері освіти за кордоном. Маючи величезний досвід роботи на освітньому ринку, фахівці агентства нададуть професійні консультації з будь-яких питань закордонної освіти, допоможуть підібрати навчальний заклад і забронювати програму, нададуть візову підтримку і забезпечать необхідними знаннями для перебування на навчанні в тій чи іншій країні.

  Напрями навчання: - Канікулярні програми для дітей; - Середню освіту в кращих приватних школах; - Мовні курси для молоді; - Підготовка до вступу у вищі навчальні заклади; - Вища освіта; - Спеціалізовані курси; - Бізнес-курси для ділових людей; - Післядипломна освіта, МВА

  Місце навчання: - Австралія; - Австрія; - Великобританія; - Німеччина; - Ірландія; - Іспанія; - Італія; - Канада; - Кіпр; - Мальта; - Нова Зеландія; - Польща; - США; - Туреччина; - Франція; - Чехія; - Швейцарія; - Південна Африка.

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 тижня

  Вартість за семестр: Залежно від обраної програми

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат / диплом

  Додаткова інформація: Повний спектр послуг по зарубіжному освітою - професійні консультації, підбір учбового закладу, бронювання програм, допомога з візовим оформленням, підготовка до від'їзду, зв'язок з навчальним закладом до закінчення курсу й т.д. Ми забезпечимо індивідуальний підхід кожного клієнта і зможемо відповісти на всі Ваші запитання!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору