Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Агентство з освіти за кордоном "DEC education"

  Агентство з освіти за кордоном "DEC education"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 390-7624

  Факс: (044) 390-7624

  Адреса сайту: www.dec-edu.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Підвисоцького, 16

  DEC education - провідне освітнє агентство Східної Європи, член групи компаній DEC group. Працюючи на ринку з 1999 року, ми перейняли кращі європейські традиції ведення бізнесу та надаємо консультаційні послуги в сфері освіти за кордоном на найвищому рівні. Серед наших партнерів більше 600 навчальних закладів по всьому світу: мовні центри, приватні школи, коледжі, підготовчі центри та університети. Ми пишаємося тим, що більшість нових клієнтів приходить в DEC education за рекомендацією своїх друзів, знайомих і колег. Багато наших клієнтів звертаються до нас з року в рік. Ми високо цінуємо це, пишаємося і вдячні нашим клієнтам за співпрацю. DEC education є організатором: - найбільших освітніх виставок; - ознайомлювальних семінарів SEG "Навчання в Швейцарії", присвячених підготовці фахівців у галузі міжнародного гостинності; - регулярних зустрічей з представниками зарубіжних навчальних закладів; - практичних семінарів для турагентств. DEC education - єдина українська компанія, удостоєна почесного звання "Провідне агентство Східної Європи" (2008) за версією спеціалізованого журналу Study Travel Magazine. Перемога в цьому престижному міжнародному конкурсі в індустрії консультаційних послуг цілком порівнянна з отриманням "Оскара". З 2009 по 2012 рік DEC education регулярно входило в топ-5 освітніх агентств.

  Напрями навчання: - мовні курси; - професійні та спеціалізовані курси; - канікулярні програми; - підготовка до закордонних шкіл; - середня освіта; - підготовка до університету; - вища освіта; - магістратура і МВА; - програми культурного обміну; - спеціалізована освіта: міжнародна гостинність; - туристичні послуги

  Місце навчання: - Австралія; - Австрія; - Бельгія; - Болгарія; - Великобританія; - Угорщина; - Німеччина; - Греція; - Ірландія; - Іспанія; - Італія; - Канада; - Кіпр; - Китай; - Литва; - Мальта; - Нідерланди; - Нова Зеландія; - Польща; - США; - Туреччина; - Франція; - Чехія; - Швейцарія; - Швеція; - Естонія; - ПАР; - Японія

  Додаткова інформація: DEC education надає повний спектр послуг: - визначення освітньої стратегії - від мовних курсів до вступу у вузи; - підбір відповідного навчального закладу; - процедура вступу; - комунікації з навчальним закладом; - оформлення поїздки (консультації по візовій процедурі, пошуку місця проживання і т. п.). Крім цього, прямо в нашому офісі клієнти можуть: - забронювати авіаквитки; - оплатити навчання і провести всі необхідні фінансові операції (працює відділення КБ "Глобус"); - залишити документи для нотаріального засвідчення або домовитися про професійну консультацію нотаріуса. Ви стаєте нашими клієнтами з моменту дзвінка в компанію. Відмінною рисою команди DEC education є те, що навіть після вашого від'їзду на навчання ми залишаємося на зв'язку і завжди готові надати консультацію і посприяти у вирішенні всіх спірних питань у процесі навчання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору