Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Ізраїльський культурний центр

  Ізраїльський культурний центр

  Поставити питання

  Телефон: (048) 723-4080, 723-0205

  Факс: (048) 723-6106

  Адреса сайту: www.il4u.org.il/Israel/Centers/Odessa

  Місце навчання: м. Одеса, вул. Грецька 17

  Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль існує в Одесі з 1992 року. Ізраїльський культурний центр здійснює ряд культурних та освітніх проектів: - Центр з вивчення мови іврит. Іврит - мова сучасного Ізраїлю, мова Біблії і шлях у майбутнє. - Проекти з вивчення Голокосту - курси лекцій, семінари, поїздки по місцях масових знищень євреїв в Україні та Польщі. - Лідерські проекти - семінари, тренінги, лекції, зустрічі. - <«Тагле» - 10-ти денна ознайомлювальна поїздка в Ізраїль, відвідини історичних місць та кращих курортів нашої країни. Для молоді з 18 до 26 років. - «Маса» - унікальна можливість навчання та академічної стажування в обраних ВНЗ Ізраїлю. - «Цофіму» - молодіжний клуб за скаутським методиками. - «НААЛЕ» - навчання і отримання ізраїльського атестата зрілості в кращих школах Ізраїлю. Для старшокласників 9 - 11 класів. - Співпраця з ВУЗами Півдня України - філії Центру, Дні культури Ізраїлю, культурні і освітні проекти і пр. - Культурні заходи - виставки, лекції, клуби за інтересами, концерти, виїзні заходи, семінари та багато-багато іншого.

  Напрями навчання: Програма МАСА - Молоді лікарі Програма призначена для дипломованих лікарів, усіх спеціальностей, віком до 40 років, які мають право на репатріацію до Ізраїлю згідно «Закону про Поверненні», що мають диплом медичного ВНЗ за фахом "Стоматологія" або «Лікувальна справа», кваліфікація "Лікар". Програма МАСА - Atzil Мета проекту - в рамках освітніх програм тривалістю від одного семестру до року, забезпечити щорічну навчання в Аріельском Університеті в Самарії молодим людям від 18 до 30 років із країн діаспори. Навчання здійснюється за трьома напрямками: міжнародний маркетинг, засоби комунікації та мультимедіа, індивідуальний курс дослідних робіт.

  Місце навчання: - Ізраїль

  Додаткова інформація: Основні завдання Центру: 1. Популяризація культури Ізраїлю, надання правдивої та актуальної інформації про різні аспекти життя в Ізраїлі - його культури, історії, традиціях, економіки, політики, досягнення. 2. Забезпечення двостороннього зв'язку між Урядом Держави Ізраїль та єврейської діаспорою України.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору