Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня агенція "Вивчай!"

  Освітня агенція "Вивчай!"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 362-7363, (097) 258-5939, (050) 012-9603, (063) 601-9030

  Контактна особа: Юлія Кобук

  Адреса сайту: vyvchay.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 52/1, оф. 84 (Французький квартал)

  Освітня агенція "Вивчай!" - це команда експертів в галузі освіти за кордоном і партнер провідних навчальних закладів в таких країнах як Канада, США, Великобританія, Ірландія, Мальта, Австрія, Іспанія, Німеччина, Італія, Франція, Польща та інших країн ЄС. Більше 6 років успішного досвіду консалтингу в сфері навчання за кордоном і щасливих клієнтів. Агенція ICEF 2014 і 2016. Допомагаємо вступати та їхати на навчання клієнтам з різним бюджетом: як в приватні, так і державні навчальні заклади. Постійно відвідуємо навчальні заклади, вчимося на професійних тренінгах та підвищуємо свою кваліфікацію, беремо участь в міжнародних конференціях з питань освіти за кордоном.

  Напрями навчання: - Вища освіта; - Середня освіта; - Курси англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, польської за кордоном; - Індивідуальні та групові канікулярні поїздки для дітей; - Сімейне навчання з дітьми від 3 років; - Професійні програми

  Місце навчання: - Канада, - США, - Великобританія, - Ірландія, - Мальта, - Німеччина, - Австрія, - Іспанія, - Італія, - Франція, - Польща, - Литва, - Швейцарія

  Тривалість курсу вивчення: від двох тижнів

  Вартість за семестр: залежить від обраних школи та курсу

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікати, дипломи

  Додаткова інформація: У комплекс наших послуг входить: - Підбір програми навчання і навчального закладу відповідно до потреб, очікувань і придбання медичної страховки; - Допомога в підготовці документів для вступу, в тому числі навчання написанню відмінного мотиваційного листа; - Підготовка до вступних співбесід; - Візова підтримка та консультації; - Переклад і легалізація документів; - Пошуки і бронювання житла, бронювання авіаквитків, покупка медичної страховки, організація трансферу; - Повна підготовка клієнта до поїздки; - Консультаційна підтримка клієнта під час його навчання за кордоном.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору