Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Домар Тревел Едьюкейшен"

  Компанія "Домар Тревел Едьюкейшен"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 592-8386

  Факс: (044) 451-5752

  Адреса сайту: www.dteducation.com

  Місце навчання: Київ, вул. Волошська, 24, офіс 1 Запоріжжя, вул. Миру, 10, офіс 20

  ДТЕ - Агенція академічного консалтингу з навчання за кордоном. Компанія була заснована в 1995 році та виступає представником більш ніж 1000 навчальних закладів світу Спеціалізація Домар Тревел Ед’юкейшен – розробка індивідуальних навчальних планів та супровід вступу до найкращих навчальних закладів світу (елітні середні школи, коледжі, університети, топові бізнес-школи, провідні фахові інститути). Напрями діяльності: освіта за кордоном, культурні проекти, організація освітніх виставок, проведення семінарів і презентацій. Наші програми: понад 300 програм на 5 континентах: вивчення мови, середню та вищу освіту, MBA, професійні програми, стажування, дистанційне навчання, e-learning.

  Напрями навчання: - Мовні курси від 2 до 4 тижнів - Мовні курси від 1 до 3 місяців - Академічний рік (мовна школа) - Канікулярні програми для школярів - Середня приватна школа - Зарахування в університет - Програми шкіл готельного менеджменту - Академічні програми шкіл моди та дизайну - Академічні програми бізнес шкіл

  Місце навчання: - Великобританія; - Ірландія; - США; - Канада; - Мальта; - Швейцарія; - Нова Зеландія; - Австралія; - Франція; - Німеччина; - Іспанія; - Італія; - Голландія; - Греція; - Кіпр; - Угорщина; - Мексика; - Бразилія; - ПАР.

  Система знижок: Постійним клієнтам ДТЕ пропонує скидку 20% від вартості послуг

  Додаткова інформація: Послуги Агентства: - Консультації з питань отримання освіти за кордоном. За попередньою реєстрацією студенти можуть пройти безкоштовну консультацію в офісі компанії ДТЕ, яка допоможе визначитися з навчальним закладом та країною та спланувати програму навчання - Індивідуальний підбір програми навчання відповідно до інтересів та вимог клієнта - Кваліфікована підготовка документів для зарахування до навчальних закладів (заповнення реєстраційних форм, переклад та нотаріальне засвідчення документів, оформлення пакету документів для зарахування) - Попереднє тестування студента в залежності до вимог програми - Супровід студента протягом навчального процесу - Підбір та бронювання проживання (сімя, студентська резиденція, готель, приватні квартири) - Оформлення та переклад документів для посольства - Організація виїзду: бронювання авіа перельоту, організація трансферів, екскурсій та індивідуального супроводу за запитом клієнта. У 2002 році ДТЕ стала першим в Україні повноправним членом федерації міжнародних організацій, що займаються молодіжним і освітнім туризмом (FIYTO), а через рік була прийнята в асоціацію організацій мовних стажувань (ALTO) і глобальну асоціацію організаторів професійних стажувань (GWEA). Членство в цих організаціях дозволяє нам безпосередньо брати участь в розвитку освітнього туризму і представляти інтереси нашої країни на міжнародному рівні.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору