Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародний центр "Евенор Україна"

  Міжнародний центр "Евенор Україна"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 287-3227

  Факс: (044) 287-3226

  Контактна особа: Наталія Деревянко

  Адреса сайту: www.evenor.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 17, оф 1

  Міжнародні мовні та освітні центри «ЕВЕНОР»працюють на Україну і в Естонії. Більше 10 років ми допомагаємо здійснити найкращий вибір кожному, хто бажає отримати міжнародну освіту, підвищити професійний рівень або вдосконалити володіння іноземною мовою.

  Напрями навчання: "Евенор України" пропонує наступні програми: - вища освіта з можливістю отримати стипендію - стажування під час або після навчання - підготовчі програми для вступу до вищих навчальних закладів (Foundation, Pre - Master) - основна, середня і прикладна освіта в державних і приватних школах (A - level, IB) - програми культурного обміну - індивідуальні професійні програми - мовні курси для бізнесу - мовні курси та канікулярні програми відпочинок або хобі

  Місце навчання: - Великобританія; - США; - Канада; - Франція; - Іспанія; - Італія; - Німеччина; - Австрія; - Швейцарія; - Естонія; - Голландія; - Японія; - Китай; - Данія; - Швеція; - Польща; - Чехія; - Португалія; - Аргентина; - Куба; - Австралія.

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 тижня

  Вартість за семестр: Від 195 Євро

  Система знижок: виставкові, сімейні і знижка друга.

  Тип документа, що видається після навчання: Дипломи та сертифікати міжнародного зразка

  Додаткова інформація: Ми з вами поруч завжди: від прийняття рішення до досягнення поставленої мети. Багаторічний досвід співпраці з навчальними закладами багатьох країн дає нам можливість задовольнити ваші найрізноманітніші запити і бажання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору