Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітній центр "Columbia Center"

  Освітній центр "Columbia Center"

  Поставити питання

  Телефон: (093) 793-1177, (097) 109-3313

  Контактна особа: Олена

  Адреса сайту: Columbia.in.ua

  Місце навчання: м. Київ, м. Печерська, вул. Арсенальна 17, оф.2

  Освітній центр "Columbia Center" займається навчанням за кордоном (мовні школи, стажування для студентів, робота і навчання у Канаді та багато інших програм), а також навчанням іноземних мов у Києві. «Родзинкою» серед наших послуг є курс для викладачів в Америці, Великобританії та Франції. Після закінчення якого Ви отримуєте диплом, що дає можливість викладати в будь-якій точці земної кулі.

  Напрями навчання: - Мовні школи за кордоном - Study & Work (Америка, Канада) - Internship (Америка, Канада) - Курс англійської мови для викладачів

  Місце навчання: - Великобританія; - Америка; - Канада.

  Тривалість курсу вивчення: 2 тижні - 3 роки

  Вартість за семестр: Від 500 $

  Перелік документів, необхідних для виїзду: Залежно від обраної програми.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат або диплом.

  Додаткова інформація: «Сolumbia center» - офіційний представник мовних шкіл Великобританії, Франції та Америки. Цей статус підтверджено сертифікатами міжнародного зразка. Ціни за навчання Вас приємно порадують. Наші студенти впевнено отримують візи. Підготовка та проходження співбесіди в посольстві буде для Вас своєрідним цікавим квестом. Ми допомагаємо своїм студентам під час перебування за кордоном.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору