Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Аддріан"

  Компанія "Аддріан"

  Поставити питання

  Телефон: (0800) 500-616, (0512) 767-151, (044) 229-6390, (057) 761-5600

  Контактна особа: Михайло Шидловський

  Адреса сайту: addrian.com.ua

  Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25 (БЦ "Олександрівський"); м. Херсон: вул. Горького, 1; м. Харків, вул. Гамарника, 12; м. Київ, вул. Воровського, 35

  "Аддріан" - це освітня компанія, створена в 2005 році. Основні сфери діяльності: - послуги у сфері освіти за кордоном; - організація програм молодіжного обміну в США і Канаді (Work And Travel USA, Work And Study Canada); - навчання англійській мові.

  Напрями навчання: - мовні курси в кращих коледжах і університетах Європи та Північної Америки; - вища освіта за кордоном; - програми обміну в США і Канаду (Work And Travel USA, Work And Study Canada, Internship); - програми підготовки до вступу до ВНЗ Європи та Північної Америки (University Pathway)

  Місце навчання: - США; - Канада; - Англія; - Німеччина; - Ірландія; - Іспанія; - Італія; - Туреччина; - Кіпр; - Мальта; - Австралія - та ін..

  Додаткова інформація: Addrian знає продукти, які пропонує. Весь колектив компанія «Аддріан» брав участь і продовжує зараз брати участь у різних програмах, що позитивно відбивається на якості наших послуг. Ми випробували це на собі, ми хочемо поділитися досвідом з нашими клієнтами. Addrian працює без посередників з надійними закордонними партнерами, добре зарекомендували своє ім'я на даному ринку, а також з консульським відділом посольства США, Консульськими відділами інших зарубіжних Посольств, що дозволяє економити на витратах організаційних і пропонувати клієнтам найбільш вигідні тарифи на ринку. Addrian пропонує комплексний набір послуг у сфері навчання і роботи за кордоном для молоді і студентів. Ми організуємо семінари, презентації, орієнтаційні зустрічі перед отриманням візи і вильотом за кордон. Ми допомагаємо в перебування місця стажірокі, необхідного навчального закладу, який найбільш відповідає вимогам клієнта, також надаємо необхідну підтримку при отримання візи. Крім того, компанія «Аддріан» проводить навчання розмовній англійській мові за спеціально розробленою програмою, що дозволяє освоїть необхідні розмовні навички для поїздки за кордон у найкоротші терміни. Addrian - одна з небагатьох організацій в Україні, яка спеціалізується тільки з сфері програм культурного обміну по стажуванню, навчання і річній роботі за кордоном, і має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України на посередницьку діяльність при працевлаштуванні за кордон. Addrian - це компанія, що надає індивідуальний підхід кожного клієнта. Ми працюємо з клієнтом починаючи з першого дзвінка в наш офіс і закінчуючи успішним поверненням на батьківщину.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору