Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Академія мовної та професійної підготовки "Педагог"

  Академія мовної та професійної підготовки "Педагог"

  Поставити питання

  Телефон: +420 775 559 167, +420 251 114 692

  Контактна особа: Тетяна Тихонова

  Адреса сайту: www.ajpp.ru

  Місце навчання: Офіс № 212, вул. Narozni 2600 / 9, Прага, 15800, Чеська республіка

  Академія мовної та професійної підготовки в Празі є спеціалізованим навчальним закладом, який готує російськомовних студентів до вступу в чеські вищі навчальні заклади. На наших мовних та професійних курсах студенти вивчають економічні, гуманітарні, художні, медичні та технічні дисципліни. Основна частина навчання присвячена вивченню чеської мови, інші предмети відповідають обраної спеціальності. Заняття проходять на чеській мові з коментарями російською мовою.

  Напрями навчання: - мовні курси з чеської мови; - спецпредмети для вступу до обраного ВНЗ

  Місце навчання: Чеська республіка, Прага

  Тривалість курсу вивчення: курси: літні (11.07 - 31.10); семестрові (1.3 - 31.7); річні (6.9 - 10.7)

  Вартість за семестр: 2400 євро, 2800 євро, 3600 євро

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - довідка про зарахування на курс; - підтвердження про проживання в Празі; - довідка про несудимість; - довідка про наявність коштів на особистому рахунку; - страховка; - анкета з консульства

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат про рівень мовної підготовки за системою SERRJ

  Додаткова інформація: Літні курси спрямовані на вступ до приватних ВНЗ, навчання в яких досить доступно близько 1100 євро за семестр. Надходження в приватні вузи гарантовано, на деякі спеціальності і без іспитів! Семестрові та річні направлення на вступ, як у приватні, так і державні навчальні заклади. Так само наша академія допомагає з нострифікацією атестатів і дипломів. До студентів завжди приставлений куратор, відповідальний за них 24 години на добу без вихідних. У наші послуги так само входить консультації щодо продовження віз в Чеській республіці. З академією мовної та професійної підготовки вчитися легко!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору