Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Європейська Консалтингова Компанія

  Європейська Консалтингова Компанія

  Поставити питання

  Телефон: (044) 200-1045

  Факс: (044) 200-1046

  Контактна особа: Олена Сімутенкова

  Адреса сайту: www.ecc-ua.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Димитрова, 14а

  Європейська Консалтингова Компанія - українська компанія, що динамічно розвивається, орієнтована на підвищення ефективності стратегічного розвитку та управління бізнесом. ЕСС є сервісним партнером Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Індустрії в Україні. Європейська Консалтингова Компанія пропонує широкий спектр послуг у сфері освіти за кордоном, а саме: - консультаційні послуги за різними програмами міжнародної освіти; - повний комплекс послуг з підготовки і зарахування українських студентів у найкращі школи, коледжі та університети світу; - складання індивідуального плану навчання та оцінка кар'єрних перспектив з урахуванням рівня знань і професійного досвіду кожного клієнта; - підтримка на всіх етапах вашого навчання: від вибору програми і до працевлаштування; - візова підтримка; - забезпечення необхідними знаннями для перебування на навчанні в будь-якій країні світу. Європейська Консалтингова Компанія надає Вам можливість отримати бажану спеціальність і реалізувати себе в житті, забезпечити стабільне майбутнє, підкріплене професійними знаннями. Навчання за кордоном - Ваші інвестиції у майбутнє!

  Напрями навчання: Європейська Консалтингова Компанія забезпечує інформаційну підтримку щодо проходження будь-якого виду навчання за кордоном, а саме: - мовні курси (загальний курс, вузько-спеціалізований, мова + (спорт, розваги, театральне майстерність і тдж.)); - підготовка до міжнародних сертифікатів IELTS, TOEFL, FCE, CAE; - отримання середньої (шкільної) освіти; - спеціальні підготовчі програми для успішного вступу до закордонного ВНЗ; - отримання вищої освіти (бакалавр, магістр, MBA, аспірантура, докторантура)

  Місце навчання: - Великобританія; - США; - Канада; - Австралія; - Нова Зеландія; - Польща; - Чехія; - Мальта; - Кіпр; - Швейцарія; - Іспанія; - Німеччина; - Нідерланди; - Куба

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня

  Вартість за семестр: залежить від обраної програми, періоду навчання

  Система знижок: 15% до кінця квітня

  Перелік документів, необхідних для виїзду: в залежності від програми навчання

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом

  Додаткова інформація: Навчання за кордоном має ряд незаперечних переваг, головними з яких є перспективність і престиж. Європейський диплом дає реальну можливість працевлаштування в Європі та різко збільшує конкурентоспроможність на українському ринку праці. Статус студента дозволяє вільно (у безвізовому режимі) подорожувати в Європейському просторі і знайомитися з культурою та традиціями інших стран. Підходити до питання міжнародної освіти потрібно дуже серйозно. Нерідко, бажаючи отримати освіту за кордоном, студенти стикаються з певними труднощами, такими як необізнаність та недостатня інформованість про всі нюанси і тонкощі системи іноземного освіти. Консультації досвідчених експертів нашої компанії допоможуть Вам отримати відповіді на всі питання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору