UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. MBA освіта в Україні. Бізнес освіта
  4. Центр бізнес-освіти Одеського державного економічного університету

Центр бізнес-освіти Одеського державного економічного університету

Поставити питання

Телефон: (048) 799-6633

Факс: (0482) 36-48-57

Адреса сайту: www.center-mba.com

Поштова адреса: м. Одеса, вул.Пушкінська, 25, офіс 107

Коротка інформація про діяльність навчального закладу: Центр бізнес-освіти є структурним підрозділом одного з провідних та найстаріших економічних вищих навчальних закладів України, який заснований ще в 1921 році - Одеського державного економічного університету Головним завданням Центру бізнес-освіти є розвиток інноваційного підходу в управлінні бізнесом в умовах постійних змін ділового середовища шляхом підготовки слухачів на програмах МВА. Ми надаємо можливість усім нашим партнерам, клієнтам розвинути себе, відкрити нові перспективи розвитку компаній, запровадити всі інтегровані в процес навчання ідеї в практику і протистояти кризовим явищам. Адже якісна освіта - це шлях до успіху.

Напрямки / програми навчання: - Програма Executive MBA [Маґістр Бізнес-Адміністрування] ОДЕУ спільно з Національним університетом науки технології та менеджменту (CNAM), Париж; - Програма МВА ОДЕУ (ліцензована програма для менеджерів та власників бізнесу, які працюють в Україні); - Програма МВА CNAM-IIM (навчання за програмою МВА в CNAM, Париж); - Програми Міні-МВА ОДЕУ спільно з CNAM (ефективна модульна система підготовки менеджерів нового покоління відповідно до міжнародних стандартів компетентності); - Програми Міні-МВА CNAM-IIM (міжнародний навчальний тур у CNAM з метою розвитку аналітичних і управлінських навичок за функціональними напрямами); - Навчання в CNAM за магістерською програмою «Менеджмент» (унікальна можливість отримати міжнародний магістерський диплом); - Програма Business-English (ділова англійська мова для представників бізнесу та студентів старших курсів).

Тривалість навчання: Програма МВА - 1 рік 10 міс. Програми mini-МВА - до 1 місяця

Вартість: 250 євро – 5000 євро

Форми навчання: Навчання проходить у п'ятницю у вечірній час, в суботу і в неділю два рази на місяць.

Розмір групи: 10-20 осіб у групі

Тип документа, що видається після навчання: Програми МВА - Дипломи державного зразка Програми mini-МВА - сертифікати ОДЕУ

Додаткова інформація: Якість програм МВА ЦБО ОДЕУ обумовлено: - Співробітництвом із бізнесом; - Високим професіоналізмом викладачів. - Специфічною особливістю програм МВА є обмін досвідом між учасниками програм МВА ОДЕУ, а також зі слухачами програми МВА у CNAM під час навчального туру / семестру в Франції. Оскільки обов'язковою вимогою для вступу на програму МВА є досвід керівної роботи, програма дає можливість поділитися унікальним досвідом колег і встановити нові контакти у бізнесі. - Графік навчання за програмою МВА ОДЕУ CNAM складений з урахуванням інтересів слухачів. - Мова навчання російська, українська, англійська. Вперше програма МВА в Україні пропонує поетапне навчання англійською мовою.

Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.

← повернутися до списку

Часто шукають

↑ Вгору