Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. MBA освіта в Україні. Бізнес освіта
  4. Бізнес-школа City Business School

  Бізнес-школа City Business School

  Поставити питання

  Телефон: (044) 233-8909

  Адреса сайту: e-mba.ru/ua

  Поштова адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22 (офіс 520)

  Коротка інформація про діяльність навчального закладу: City Business School - бізнес-школа нового типу, що поєднує в собі елементи класичної бізнес-освіти та новітніх освітніх систем і технологій. Студенти CBS отримують доступ до системи дистанційного навчання (СДН) - інтерактивного віртуального простору, в якому розміщені навчальні матеріали у форматі відео, мультимедіа, анімації, текстів, тренажерів, кейсів та практичних завдань. За підтримки досвідчених викладачів і тьюторів (наставників) учні поринають у світ бізнесу, де на практиці пробують свої сили у вирішенні завдань різних рівнів управління. Практика, гнучкість і доступність наших програм робить їх вдалим рішенням для всіх, хто цінує свій час і хоче сам планувати свої ресурси. Ми представляємо програми: MBA General, розраховану на 1,5 роки навчання, і MINI-MBA Professional, що забезпечує інтенсивне занурення в бізнес-середовище.

  Напрямки / програми навчання: MBA General, модулі програми: - Основні управлінські навички і прийняття рішень в бізнесі; - Лідерство і особиста ефективність керівника; - Бізнес-комунікації; - Конкурентні стратегії; - Стратегічний менеджмент; - Бізнес-процеси та інформаційні технології; - Інновації та управління змінами; - Операційний менеджмент; - Управління виробничими процесами та якістю; - Логістика підприємства; - Пошук, найм, підбір та адаптація персоналу; - Управління персоналом; - Корпоративна культура організації; - Маркетингова стратегія бізнесу; - Управління маркетингом; - Управління продажами; - Управління фінансами. Фінансовий контроль та звітність; - Інвестиції та фандрайзинг; - Управлінська економіка та управлінська звітність; - Мікроекономіка; - Корпоративні фінанси; - Макроекономіка та глобальна економічна середа; - Законодавча та правова середа бізнесу; - Етика і відповідальність в бізнесі; - Управління проектами. Mini-MBA Professional, модулі програми: - Особиста ефективність керівника. Лідерство; - Стратегічний та операційний менеджмент; - Фінансовий менеджмент; - Управління маркетингом і продажами в компанії; - Управління персоналом (HR-менеджмент); - Управління проектами.

  Тривалість навчання: - Mini-MBA Professional - 6-12 місяців; - MBA General - 18-24 місяці

  Форми навчання: дистанційна форма навчання

  Розмір групи: 25-40 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: - диплом школи міжнародного зразка; - диплом школи встановленого зразка російською мовою; - диплом про додаткову (до вищої) освіту

  Додаткова інформація: Поступаючи на програму MBA, ви отримуєте можливість провести аудит і поліпшити власну управлінську практику, структурувати свої знання, поліпшити і розвинути необхідні бізнес-навички, а головне - стати більш успішним професіоналом!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.

  ← повернутися до списку
  ↑ Вгору