Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. MBA освіта в Україні. Бізнес освіта
  4. Академія "International Management Academy"

  Академія "International Management Academy"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 227-9027

  Адреса сайту: www.imaeducate.com

  Поштова адреса: м. Київ, вул. Прорізна, 18/1г

  Коротка інформація про діяльність навчального закладу: International Management Academy (IMA) розвиває в Україні бізнес-освіту європейського рівня з орієнтацією на практику і рішення конкретних завдань. IMA заснована в 2000 році і спочатку спеціалізувалася на проведенні тренінгів, семінарів і короткострокових курсів. У 2006 році IMA стає представником навчальних курсів Mini-MBA Лондонської Міжнародної Академії Бізнесу. З 2008 року Академія є ексклюзивним представником освітніх програм німецької Академії управління та економіки AFW м. Бад Гарцбург, Німеччина. У 2013 року запущено програму Executive MBA та програми Selected Executive MBA Академії управління та економіки AFW .

  Напрямки / програми навчання: - Executive MBA

  Тривалість навчання: 24 місяці

  Вартість: 82 500 грн (7500 євро)

  Тип документа, що видається після навчання: диплом MBA

  Додаткова інформація: Програма призначена для досвідчених менеджерів, керівників різних рівнів і власників бізнесу. Курс Executive MBA має акредитацію в Німеччині і відповідає всім міжнародним вимогам у сфері бізнес адміністрування.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.

  ← повернутися до списку
  ↑ Вгору