Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. MBA освіта в Україні. Бізнес освіта

  MBA освіта в Україні. Бізнес освіта

  Сторінка 2 з 3

  МВА-програми, що пропонуються українськими бізнес-школами, добре закріпились на ринку освітніх послуг. Вони мають свою аудиторію учнів, надають навчання, яке не поступається в якості західним аналогам. Та і географічне місцерозташування бізнес-школ грає величезну роль – топ-менеджерам не потрібно їхати в іншу країну, всі необхідні знання вони отримують на батьківщині.


  В українських МВА-школах вартість навчання більш ніж демократична. Їх цінова політика дозволяє здобути бізнес-освіту не тільки топ-управлінцям, а й менеджерам середньої ланки. Такий підхід сприяє вихованню грамотних керівників в рамках України, без додаткового навчання в популярних МВА-школах Англії, Канади та США.

  • Бізнес-школа "КРОК" (BSK)

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32 (оф. 310)

   Інформація про МВА-програми: Мета BSK - формування і розвиток у слухачів програми МВА управлінських компетенцій, розкриття потенціалу слухачів та їх бізнесу, формування нової генерації лідерів вітчизняного бізнесу. Програма міні-МВА PPD "Personal and Professional Development". Мета програми міні-МВА PPD - надати слухачам ключові сучасні знання та навички, необхідні менеджерам усіх рівнів для реалізації стратегічних і тактичних цілей компанії. Програма міні-МВА PPD призначена для менеджерів усіх рівнів, але орієнтована в першу чергу на мідл-менеджмент - керівників структурних підрозділів великих компаній, власників та керівників підприємств малого та середнього бізнесу. Переваги програми: - "Просто про складне" - доступність і наочність викладу; - модульна форма навчання - надає слухачам "поетапного занурення" з одночасним застосуванням отриманих знань на практиці; - інтенсивність навчання; - орієнтація на практичну діяльність; - використання авторських методик і активних методів навчання; - оптимальне співвідношення теорії і практики.

   МВА освіта в Києві

  • Школа Бізнесу Відкритого Університету Великобританії, Регіональний центр Миколаїв

   Поштова адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна 9, оф. 205

   Інформація про МВА-програми: ТОВ «МВА-ЦЕНТР» надає освітні послуги в галузі бізнес-освіти, здійснює тренінгову та консалтингову діяльність. З 2007 року ТОВ «МВА-центр» представляє програму МВА Школи бізнесу Відкритого Університету Великобританії, будучи регіональним центром освітньої системи МІМ ЛІНК.

   МВА освіта у Николаєві

  • Центр «ProfiT»

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Березняківська, 38б, оф. 304

   Інформація про МВА-програми: Центр «ProfiT» пропонує Друга вища освіта на базі Київського Інституту Інвестиційного Менеджменту (КІІМ), що дає можливість формувати команду професійних викладачів-практиків і працювати в доброзичливій, майже родинній атмосфері однодумців, у світлих, затишних аудиторіях і офісах Модульні програми другої вищої призначені для всіх, хто має вищу освіту і хоче отримати управлінської кваліфікації в галузі маркетингу, фінансів, інвестиційного менеджменту, реклами та паблік рилейшнз.

   МВА освіта у Києві

  • Міжнародна бізнес-школа "Нікленд"

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Басейна, 1/2, оф. 37

   Інформація про МВА-програми: Великий розрив між вимогами сучасного бізнесу до фахівців і якістю їх підготовки спонукав створити нову інноваційну модель бізнес освіти - Міжнародну бізнес-школу «Нікленд». Міжнародна бізнес-школа «Нікленд» включає в себе систему безперервної і різнобічного професійної освіти: програми МВА, міжнародні програми з наступним стажуванням і навчанням в Лондонських бізнес школах - міжнародних партнерів «Нікленд», програми професійної підготовки і підвищення кваліфікації, програми особистісного зростання, ділові іноземні мови, довузівська підготовка, корпоративне навчання. Мета Міжнародної бізнес-школи «Нікленд» - дати слухачам сучасну, якісну освіту використовуючи самі передові технології, унікальні навчальні програми і кращу ділову та управлінську практику. Концепція навчання Міжнародної бізнес-школи «Нікленд» спрямована на розвиток ключових компетенцій сучасного керівника. Допомагає структурувати реальний діловий досвід і самі головне - виробляти навички системного підходу до вирішення бізнес задач, що сприяє до швидкого професійного та кар'єрного росту. Тісна співпраця з провідними Лондонськими бізнес-школами та міжнародними компаніями дає унікальну можливість слухачам всіх програм вже в процесі навчання отримати досвід вирішення реальних практичних завдань бізнесу. Перевага програм Міжнародної бізнес школи «Нікленд» - це: - Відповідність високим міжнародним стандартам якості навчання; - Можливість навчитися застосовувати останні досягнення та технології в побудові і розвитку бізнесу; - Всебічний розвиток професійних та особистісних якостей людини; - Гнучкість і можливість адаптації освітніх програм; - Багатогранність що надається навчального матеріалу; - Модульність програм, що дає можливість індивідуального підходу в побудові навчального процесу.

   МВА освіта в Києві

  • Вища школа бізнесу & менеджменту

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Горького, 4\6

   Інформація про МВА-програми: Вища школа бізнесу і менеджменту (Graduate School of Business & Management - gsbm) - забезпечує екстремальне кількість практики в освіті для бізнесу. Ми допомагаємо учням вчитися, вирішуючи проблеми власної компанії - тому наші програми вважаються найскладнішими і практичними в Україні.

   МВА освіта в Києві

  • Мoscow Business School

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Горького, 172 оф. 1318

   Інформація про МВА-програми: Бізнес-освіта, МВА-програми, тренінги, семінари, підвищення кваліфікації, перепідготовка. Навчання на програмах Moscow Business School допомагає структурувати реальний діловий досвід і виробити навички системного підходу до вирішення бізнес-завдань. Все це сприяє швидкому професійному та кар'єрному росту.

   МВА освіта в Києві

  • Школа бізнесу Відкритого університету Великобританії (OUBS) - представництво в Донецьку (МВА)

   Поштова адреса: м. Донецьк, вул. Університетська, 7а

   Інформація про МВА-програми: ТОВ «Регіональний фінансовий консалтинг» засноване в 2002 році. РФК націлений на допомогу компаніям Донбасу в застосуванні сучасних методів управління бізнесом. Відправною точкою служить фінансовий аспект діяльності. А з 2003 р. починає роботу Школа бізнеса – Регіональний Центр Школи бізнесу Відкритого університету Великобританії і Міжнародного інституту менеджменту ЛІНК (Москва). Регіональний Центр забезпечує доступ власників бізнесу і керівників різних рангів до системної дистанційної бізнес-освіти (MBA) британського університету російською мовою.

   МВА освіта в Донецьку

  • Школа бізнесу Відкритого університету Великобританії (OUBS) - представництво в Харкові (МВА)

   Поштова адреса: м. Харків, вул. Петровського, 12

   Інформація про МВА-програми: МВА-центр "Стратегія" був створений в м. Харкові в 2002 році, як один із структурних підрозділів Акціонерного товариства "Біомос". Представляючи в Харкові програми Школи бізнесу Відкритого університету Великобританії і Міжнародної Асоціації Бухгалтерів, МВА-центр "Стратегія" є Регіональним центром в освітній системі Міжнародного інституту менеджменту ЛІНК.

   МВА освіта в Харкові

  • Європейські Бізнес Технології

   Поштова адреса: м. Київ, бул. Л. Українки, 29

   Інформація про МВА-програми: Тренінг Консалтингова Компанія “Європейські Бізнес Технології” надає послуги з розробки та впровадження технологій на основі європейського й українського досвіду розвитку бізнесу. Поєднання європейських методик та української практики дає можливість надавати замовникам найбільш оптимальне для бізнесу рішення. Компанія «Європейські Бізнес Технології» співробітничає з провідними європейськими інститутами і міжнародними експертами-практиками в Європі, Україні та Росії

   МВА освіта в Києві

  • Національна академія управління та Університет Центрального Ланкаширу

   Поштова адреса: м. Київ, вул. Вінницька, 10

   Інформація про МВА-програми: Ми визнаємо різноманітність навчальних потреб та досвіду, що зазвичай має типовий учасник програми МВА, і ми намагаємося відповідати належним розмаїттям викладацьких, навчальних та оцінювальних стратегій. При тому, що кожен модуль має свої особливості та специфічний підхід, всі модулі відображають певну кількість загальних принципів. Кожен з модулів використовує підхід, створений підтримати та стабілізувати набуття, аналіз, та концентрацію бізнес та менеджмент концепцій та теорій; застосування цих концепцій та теорій щодо персональних та організаційних рішень; аналіз нагальних питань та проблем, визначених учасниками програми та викладачами, і, нарешті, розвиток міцних робочих стосунків поміж різних учасників МВА.

   МВА освіта в Києві

  ← CtrlCtrl →
  2 з 3
  ↑ Вгору