Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Офісний персонал , Краса та SPA-послуги
  5. Администратор салона красоты
Відправити резюме

Администратор салона красоты

Заблокована
  2 травня  Дніпро 
Компанія: Ногтевой Сервис  (https://jobs.ua/company-nogtevoy-servis-286393) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал, Краса та SPA-послуги
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Компания приглашает на работу администратора салона красоты. Ждем молодых женщин, любящих и умеющих работать с людьми, имеющими опыт работы в 1С и обладающих организаторскими способностями. Опыт работы в индустрии красоты не требуется, а вот желание обучиться этой интересной и перспективной профессии обязательно!

Резюме присылать по адресу отправить резюме

График работы 2/2, с 8-00 до 20-00. Зарплата - ставка + %. (Для ориентира - от 8500). Резюме с сопроводительной запиской будут рассмотрены в первую очередь.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору