Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Администратор ветеринарной клиники в Києві
  5. Администратор ветеринарной клиники
  Відправити резюме

  Администратор ветеринарной клиники

  Заблокована
    4 червня  Київ 
  Компанія: ЧП Ткаченко В.Г.  (https://jobs.ua/company-chp-tkachenko-vg-303972) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Адреса:Киев, ул.Бориса Гмыри 9-в

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Требования: любовь к животным; умение общаться с посетителями; порядочность; пунктуальность; ответственность; знание компьютера; стрессоустойчивость
  Обязанности: прием входящих звонков; работа в специализированной программе; запись пациентов на прием, согласование графика приема; встреча пациентов, выяснение причин обращения в клинику; заказ препаратов и ведение учета
  Условия работы: 15 смен в месяц (9:00-21:00); стажировка (без оплаты); оплата 350 грн рабочий день, клиника находится по адресу ул. Бориса Гмыри, 9В (м.Позняки)
  Все вопросы по телефону: (093)072-2202, (097)181-8768

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору