Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Адміністратор в Києві
  5. Адміністратор
  Відправити резюме

  Адміністратор

  Заблокована
  12 500 грн.
   31 серпня  Київ 
  Компанія: У(Ц)НАП Солом’янської р-ї в м.Києві держ.адмін.  (https://jobs.ua/company-utsnap-solomyansko-r-v-mkiv-derjadmn-1616767) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал; Інші пропозиції; Юриспруденція, право

  Контакти

  Телефон: +38 (044) 207-09-85
  Контактна особа:Альона Остапець
  Адреса:проспект Повітрофлотський

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: Вільне володіння державною мовою; Освіта вища ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра; Досвід роботи не потребує. Вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

  Обов'язки: Забезпечення реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг в Солом’янському районі міста Києва. Надання адміністративних послуг згідно з Переліком адміністративних послуг, затвердженим рішенням Київської міської ради, у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

  Умови: Умови оплати праці: посадовий оклад – 5500 гривень; надбавка, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державного органу» (із змінами)

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору