Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Сільське господарство, агробізнес
  5. Агроном (декоративные растения)
Відправити резюме

Агроном (декоративные растения)

Заблокована
10 000 грн.
 12 липня  Дніпро 
Компанія: Питомник декоративных растений "Озеленитель"  (https://jobs.ua/company-pitomnik-dekorativnyih-rasteniy-ozelenitel-1584743) (Всі вакансії)
Категорії:Сільське господарство, агробізнес
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Питомник декоративных растений «Озеленитель», ищет сотрудника на должность агроном, специализирующийся на декоративных растениях (Хвойные, лиственные деревья, кустарники).

Требования: опыт работы, умение организовать работу в коллективе, составление технологических карт, составление отчетов, владение знаниями по уходу, технологии полного цикла выращивания декоративных растений.

Условия работы: з/п от 10000−15000 грн (оговаривается дополнительно при собеседовании), официальное трудоустройство, соц.пакет, вкусный обед, предоставляем жилье.

График работы с 8:00- 17:00

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору