Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме

Агроном менеджер

Заблокирована
  8 февраля  Киев 
Компания: Lizgard  (https://jobs.ua/company-lizgard-1576565) (Все вакансии)

Требования

Образование:средне-специальное
Опыт работы:обязателен
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Хто ми?

Ми розсадник та садовий центр Лізгард. Спеціалізуємося на вирощуванні та продажі рослин на протязі 8 років: а саме вирощуємо плодові , ягідні, декоративні дерева та кущі, грунтопокривні рослини та декоративні трави

Продаж рослин проводимо на торговому майданчику садового центру та через Інтернет магазин www.lizgard.com.ua. В продажі більше 5000 сортів рослин.

Хто нам потрібен?

Ми шукаємо менеджера з продажу рослин на торговий майданчик та у відділ Інтернет магазину, дівчину або хлопця з садово-парковою, лісогосподарською або агрономічною освітою. Готові взяти без досвіду роботи, студента, але з умовою швидкого навчання та володінням базовими знаннями своєї професії. Якщо маєш досвід - це звісно перевага.

Нам потрібні цілеспрямовані, відповідальні, з творчим підходом до роботи та любов'ю до рослин працівники, які не бояться труднощів, які доводять справи до кінця, які готові працювати та заробляти у дружній команді садового центру Лізгард.

Якщо ти добре знаходиш спільну мову з людьми, не полюбляєш сидячу роботу, не можеш знаходитись на одному місці довго, рух - це ти і любиш знаходитись на природі пропонуємо стати першокласним менеджером з продажу рослин на торговому майданчику садового центру Лізгард.

А може ти краще знаходиш спільну мову з клієнтом по телефону та володієш навиками роботи Word і Exсel, ти знаєш що таке e-mail та Viber, маєш великий запас стресостійкості, можеш швидко вирішити поставлені цілі і ти відповідальний не на жарт тоді ти точно першокласний менеджер з продажу рослин в Інтернет магазині.

Що ми пропонуємо?

  • Ми пропонуємо стабільну заробітну плату
  • Не забуваємо про трудову книжку, ти працюєш офіційно
  • Ти плануєш свої вихідні, ми не маємо фіксованих вихідних
  • До заробітної плати додаємо відсоток від продажу рослин
  • Навчаємо визначати хвороби та шкідники, а також як боротися з ними
  • Навчаємо коли, як і чим робити підживлення рослин
  • Ми маємо дуже багато рослин і ти знатимеш їх всі і навіть більше.
  • Також не забуваємо про випробувальний термін.

Якщо ти бачиш тут себе і знаєш різницю між сосною звичайною та сосною гірською, знаєш кому належить підщепа ВСЛ-2 та S-1, не чекай, відправляй своє резюме на електронну адресу отправить резюме, або телефонуй 067-328-73-43 щоб домовитись на рахунок співбесіди.

Адреса садового центру Лізгард: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Гурівщина, вул. Київська 58б, 08124 індекс, якщо захочеш написати нам листа :).

Добиратися до нас можна за 20-30 хв. від метро Нивки, Святошин, Житомирська на маршрутних таксі №722 та №762, проїзд 15грн, виходити на зупинці Гурівщина Центр. Також нас можна побачити на Яндекс та Google картах, що допоможе нас знайти не питаючи у перехожих.

Ми працюємо без вихідних з 8:00 до 18:00.

Чекаємо на тебе!

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх