Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Арматурник (будівельні, монтажні й ремонгно-будівельні роботи) в Києві
  5. Арматурник (будівельні, монтажні й ремонгно-будівельні роботи)
Відправити резюме

Арматурник (будівельні, монтажні й ремонгно-будівельні роботи)

Заблокована
20 000 грн.
 14 листопада  Київ 
Компанія: Тячівський районний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-tyachvskiy-rayonniy-tsentr-zaynyatost-1597652) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура

Контакти

Телефон: +38 (097) 174-79-27
Контактна особа:Вікторія Бухало
Адреса:м. Тячів

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Відповідальність, чесність, фізична витримка. Сертифікати від нарколога та психіатра з допуском до виконання робіт на висоті ( отримають в медичному комплексі за рахунок підприємства при проходженні медичної комісії ).

Обов'язки: Роботу надає ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЮНІБІЛД" ( м. Київ ). Виконання сортування арматурної сталі за марками і діаметрами; зв'язування звичайних плоских каркасів та об'ємних; зачеплювання арматурних конструкцій інвентарними стропами. Додоткові вимоги: відповідальність, чесність, фізична витримка.

Умови: Графік роботи: з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00 ( 40-годинний робочий тиждень). Для іногородніх надається житло. Рівень заробітної плати від 20000-22000 грн/міс. вже після відрахування податків. Заробітна плата залежить від виробітку. Інформацію щодо контактів з підприємством надамо за тел. ...

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору