Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Медицина, фармацевтика
  5. Асистент стоматолога
Відправити резюме

Асистент стоматолога

Заблокована
12 000 грн.
  2 травня  Київ 
Компанія: Стоматологическая клиника Кринички  (https://jobs.ua/company-stomatologicheskaya-klinika-krinichki-173681) (Всі вакансії)
Категорії:Медицина, фармацевтика
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Приглашаем на постоянную работу медицинскую сестру (ассистент врача-стоматолога). Официальное трудоустройство. Посменный график работы.

Требования:средне-специальное образование (интернам не беспокоить). Опыт работы в стоматологии не обязателен. Ответственность, аккуратность и дисциплина в работе. Знание и строгое соблюдение асептики и антисептики, знание этики и деонтологии. Умение работать в команде.

по вопросам собеседования обращаться по н/т: 050-411-20-09, 067-411-20-09

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору