Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Асистент вчителя в Україні
  5. Асистент вчителя
  Відправити резюме

  Асистент вчителя

  Заблокована
  8 000 грн.
   21 вересня  Львів 
  Компанія: СЗШ № 95  (https://jobs.ua/company-szsh-95-405935) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 428-95-35
  Контактна особа:Наталія Петрівна Приймак
  Адреса:м. Львів

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: педагогічна освіта (рівень "бакалавр", "магістр", "спеціальна освіта"), вільно володіє українською мовою, гарні комунікативні навички, вміння працювати в команді,бажано досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

  Обов'язки: супровід дитини (дітей) з особливими освітніми потребами у навчально-виховному процесі (під час уроків, перерви), допомога в навчанні, комунікації, організації дозвілля, ведення відповідної супровідної документації, співпраця з вчителями, батьками

  Умови: повна зайнятість, 25 год. в тиждень (5 год. в день), весь соціальний пакет (відпустка, лікарняний, доплати як всім педпрацівникам)

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору