Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Автослесарь
Відправити резюме

Автослесарь

Заблокована
  5 серпня  Київ 
Компанія: СП В.М.С.  (https://jobs.ua/company-sp-vms-58815) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс

Контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Компанія ПроМотор (мережа цехів з відновлення деталей двигуна автомобілів http://promotor.ua) запрошує на роботу випускників технічних навчальних закладів 2018/2019, які хочуть стати професіоналами і побудувати успішну кар’єру в провідній компанії у сфері механічної обробки деталей ДВЗ автомобілів.

Навчаємо. Пропонуємо конкурентний рівень заробітної плати, нормований робочий день (8 годинний робочий день, 40 годинний робочий тиждень), комфортні умови для роботи. роботу в дружній команді. Надаємо соц. пакет згідно КЗпП України.

Обов’язки: відновлення ГБЦ, БЦ (робота на обладнанні).

Детальна інформація за телефонами.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору