Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Івано-Франківськ
  4. Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
  5. Бухгалтер
Відправити резюме

Бухгалтер

Заблокована
15 000 грн.
  2 травня  Івано-Франківськ 
Компанія: Тренінговий центр "Вектор Плюс"  (https://jobs.ua/company-trenngoviy-tsentr-vektor-plyus-336898) (Всі вакансії)
Категорії:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: вік 25-40 років, економічна освіта, досвід роботи головним бухгалтером, бажання професійного росту в команді фахівців аудиторської компанії, знання податкового законодавства, П(с)БО, бажано знання МСФЗ.

Обовя'зки: складанна податкової та управлінської звітності, складання звітності за МСФЗ, участь в аудиторських перевірках

Умови: офіційне працевлаштування, повний робочий день, можливі відрядження, з.п. з 12000 до 15000 грн, відповідно до рівня виконаних завдань, офіс в центрі міста, підвищення кваліфікації за рахунок компанії, оплачуване навчання, додаткова оплачувана відпустка, премії та заохочення.

Резюме з фото можна відправляти на вайбер.

Після отримання резюме ми до вас зателефонуємо!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору