Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Дніпрі
  4. Робота Бухгалтер в бухгалтерскую фирму в Україні
  5. Бухгалтер в бухгалтерскую фирму
  Відправити резюме

  Бухгалтер в бухгалтерскую фирму

  Заблокована
  5 500 грн.
    4 травня  Дніпро 
  Компанія: Нестеров Дмитро Вікторович  (https://jobs.ua/company-nesterov-dmitro-vktorovich-131769) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

  Контакти

  Телефон: +38 (099) 944-34-92
  Контактна особа:Дмитрий Нестеров
  Адреса:Дніпро, проспект Поля (Кірова)

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  Требования:

  Бухгалтерской фирме в связи с расширением требуется бухгалтер для ведения учета наших клиентов. Рабочий день — с 9−00 до 13−00. Обязательны знания всех участков работы бухгалтерской службы, программ 1С 7.7, 8.2, стандартов ПСБУ, налогового законодательства.

  Условия работы:

  Офис на проспекте Кирова. Понедельник-пятница. Компенсации за проезд на работу в связи с неполным рабочим днем — 160 грн/месяц дополнительно к заработной плате. Оплата переработок в почасовом эквиваленте (каждый дополнительный рабочий час сверх рабочего времени оплачивается дополнительно).

  Обязанности:

  Комплексное самостоятельное (под контролем) ведение бухгалтерского и налогового учета в программах 1С 7. 7, 8.2, Медок. Работа с Клиент-Банк.

  Прошу всех направлять в мой адрес свое резюме. По результатам рассмотрения резюме я свяжусь с вами, затем направлю в ваш адрес в ответ на резюме тест. По результатам тестирования будет проводиться собеседование с целью определения соответствия уровня ваших знаний нашим требованиям. Возраст, пол, место проживания значения не имеют.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору