Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Чапаївка
  4. Охорона, безпека
  5. Дежурный на объект
Відправити резюме

Дежурный на объект

Заблокована
3 000 грн.
  2 травня  Чапаївка 
Компанія: DEZKA  (https://jobs.ua/company-dezka-380186) (Всі вакансії)
Категорії:Охорона, безпека
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования: возраст от 20 до 60лет.

Обязанности: дежурить на объекте рыбного хозяйства, прием и отгрузка рыбы, полный перечень обзанностей по телефону/ на собеседовании.

Условия: дежурство с проживанием, условия нормальные, на станции есть свет/вода, закрытая территория. Условия оплаты обговариваются при собеседовании (за смену/за месяц и т.п.)

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору