Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Найти похожие вакансии

Директор

Заблокирована
20 000 грн.
 22 октября 2017  Боровая 

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

ТОВ «АУРА –ІНВЕСТ» - фінансовий консалдінг партнер Европолу та офіційно працює з Європейськими лідерами ринку фінансових послуг (Австрія, США,) з двохсотрічною історією, які працюють в близько 80 країнах, в сегменті інвестування та страхування усіх перелічених ризиків згідно ЗУ «Про страхування» та страхування життя, впровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи згідно законопроекту №4608 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій" та відповідно ЗУ «"Про недержавне пенсійне забезпечення» та додаткових інвестиційних доходів на навчання та нерухомість. Надання податкових пiльг.

У зв'язку з відкриттям регіональної дирекції ТОВ «АУРА – ІНВЕСТ» оголошує конкурс на вакансії: Фінансовий консультант

Вимоги: Вища або незакінчена вища освіта; Активна життєва позиція, бажання працювати, вміння працювати в команді та самостійно; Комунікабельність, Здатність до навчання, Презентабельна зовнішність, чітка дикція; Націленість на результат; Вільне володіння українською та російською мовами; Вітається, досвід Активного залучення юридичних осіб та фізичних осіб до співпраці, знання ПК (Word, Internet), досвід роботи в сфері продажів і знання ділового етикету.

Функціональні обов'язки: Продаж продуктів та послуг компанії потенційним клієнтам. Пошук нових і супровід вже існуючих клієнтів. Формування пропозиції для потенційних клієнтів. Якісна робота з клієнтами в частині надання консультацій. Супровід клієнта до моменту укладення договору. Спілкування з клієнтами, налагодження довгострокового співробітництва.

Нашим співробітникам ми гарантуємо: Гідну заробітну плату: +% ; Унікальні можливості для професійного розвитку і самореалізації, кар’єрний ріст; Цікаву роботу у великій стабільній компанії; Соціальні гарантії (медичне страхування); Комфортні умови праці; Графік роботи - п'ятиденний робочий тиждень; Дружний колектив і демократичну атмосферу. Ми зацікавлені в роботі з кращими фахівцями, тому гарантуємо високий дохід, а також бонуси, подарунки і премії за результатами роботи.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх