Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Електрик в Києві
  5. Електрик
  Відправити резюме

  Електрик

  Заблокована
   14 жовтня  Київ 
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Телефон: +38 (096) 350-99-60
  Контактна особа:Олександр

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від п'яти років

  Опис вакансії

  Роздрібна мережа магазинів "Ібіс" запрошує на роботу Електрика 4-5 розр. з 3 групою допуску для ремонту і обслуговуванню силових і освітлювальних мереж. Вимоги: ДР від 5 років, готовність до ненормованого робочого дня. Умови: 5-денний робочий тиждень з 2 вихідними (сб, нд). З питань працевлаштування звертатися за телефоном.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору