Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Электрогазосварщик вахта

Электрогазосварщик вахта

Заблокована
26 000 грн. + %
 23 січня  Київ 
Компанія: Укр-Завод Метало-Конструкций,УРЗМК-3.  (https://jobs.ua/company-ukr-zavod-metalo-konstruktsiyurzmk-3-1591968) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура, Виробництво
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Сварка,зачистка швов метало-конструкций в производственном цехе,на территории предприятия.Опыт работы с ручной дуговой сваркой от 2 лет.Наличие соответствующих документов,для работы электросварщиком.Работа в бригаде.

Обов'язки: Сварка метало-конструкций.

Умови: Работать можно как вахтовым методом,так и на постоянной основе.Оплата ставка.Есть подработки.Выплата каждый понедельник.Предоставляем жилье,для иногородних.По всем вопросам звонить с 9.00 до 18.00.Руслан Валерьевич.тел:097-37-97-225.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

↑ Вгору