Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Будівництво, архітектура
  5. Електромонтажник
Відправити резюме

Електромонтажник

Заблокована
12 000 грн.
 17 травня  Київ 
Компанія: ООО "КАПЕЛОУ", ТМ ILS  (https://jobs.ua/company-ooo-kapelou-tm-ils-1595219) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

ТОВ "Капелоу" запрошує Електромонтажника. З/п 12000 грн + доплата за відрядження. Обов'язки: монтаж кабельних конструкцій, лотків, підключення датчиків і приводів, електромонтаж мереж 0,4 кВ і слаботочних систем, складання щитів управління Вимоги: середня спеціальна освіта, ДР з вимірною технікою, елементами автоматики, частотними перетворювачами, готовність до відряджень (в т.ч. за кордон)

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору