Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Рівному
  4. Робота Енергетик в Україні
  5. Енергетик
  Відправити резюме

  Енергетик

  Заблокована
  12 000 грн.
   27 квітня  Рівне 
  Компанія: ПП "Альфа-ЩТ"  (https://jobs.ua/company-pp-alfa-scht-1598676) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 149-05-18
  Контактна особа:Оксана Кррасько
  Адреса:Рівне, Вул. С.Бандери, 35

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  На роботу потрібен енергетик

  Вимоги: чоловік до 50 років; досвід роботи від 2-х років; вища освіта відповідного напрямку підготовки (електроенергетик), знання відповідних технічних норм; 5 група з електробезпеки для обслуговування електроустановок на напругу понад 1 кВ., знання та досвід експлуатації обладнання всіх основних систем енергозабезпечення (тепло, електропостачання, водопостачання); технічний склад розуму, відповідальність, здатність одночасно вирішувати декілька поставлених задач.


  Обов`язки: Укладати і контролювати виконання договорів на усі види енергоносіїв з підприємствами; виконувати роботи по виконанню капітальних ремонтів енергоустаткування і енергосистем компанії; організовувати технічно правильну експлуатацію електронних систем і контрольно-вимірувальних приладів; взаємодіяти з компаніями енергопостачання, отримувати дозвільної документації, формувати звітність.

  Умови праці: Офіційне працевлаштування; з/п 12000 грн.

  Всі деталі при співбесіді.
  Чекаємо Ваші резюме! відправити резюме


  Деталі за номером: ...90518

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору