UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Вакансії в Києві
 4. Робота Фахівець із соціальної роботи в Києві
 5. Фахівець із соціальної роботи
Відправити резюме

Фахівець із соціальної роботи

Заблокована
12 000 грн.
 29 травня  Київ 
Компанія: Печерський центр соціальних служб   (https://jobs.ua/company-pecherskiy-tsentr-sotsalnih-slujb-1575094) (Всі вакансії)
Рубрики:Офісний персонал

Контакти

Телефон: +38 (067) 285-23-24
Контактна особа:Бєлєй Наталія
Адреса:Київ, пров. Філатова, 3/1

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги, побажання: 

Вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю соціальна робота, соціальна педагогіка без вимог до стажу роботи

Обов'язки: 

 1. Надає соціальну допомогу сім’ям та здійснює соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах в територіальній громаді району.
 2. Здійснює оцінку потреб сім’/особи та складає Акт оцінки потреб сім’ї (особи).
 3. Здійснює заходи соціального відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 4. Вносить пропозиції заступнику директора – керівнику служби Центру, щодо необхідності надання соціальних послуг сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах, для прийняття відповідного рішення.
 5. Надає послуги відповідно до Державних стандартів соціальних послуг.
 6. Інформує населення з питань призначення видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій, пільг, надання соціальних послуг тощо.
 7. Залучає до надання соціальних послуг заклади освіти, охорони здоров’я, соціального обслуговування, громадські організації, фонди та інші суб’єкти, що надають соціальні послуги, тощо.
 8. Співпрацює з громадськими організаціями, державними та недержавними установами, з питань організації роботи щодо надання соціальної допомоги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 9. Організовує залучення наявних фінансових, матеріальних та інших можливостей громади для підтримки сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.

Умови: оптимальні

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору