UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Флорист в Києві
  5. Флорист

Флорист

Заблокована
800 грн.
  5 червня  Київ 
Компанія: Мережа магазинів квітів та домашніх рослин  (https://jobs.ua/company-mereja-magazinv-kvtv-ta-domashnh-roslin-1602167) (Всі вакансії)
Рубрики:Дизайн, творчість; Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон: +38 (098) 717-71-00
Контактна особа:Оксана
Адреса:Київ,вулСаксаганського100
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги, побажання: Знання квіткового асортименту, знання назви кімнатних рослин, та умови за їх доглядом. Володіння Українською мовою.

Обов'язки: Креативний підхід до створення букетів та композицій. Викладка, оформлення, дотримання чистоти та порядку. Вміння працювати з браком. 

Умови: Офіційне оформлення з першого дня. Окрема холодильна камера. Своєчасна оплата праці. Графік роботи з 8.00по 21.00год ,  3/3 або 7/7 . За більш детальною інформацією телефонуйте

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору