UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Українці
  4. Робота Full stack developers в Україні
  5. Full stack developers
Відправити резюме

Full stack developers

Заблокована
 27 березня  Українка 
Компанія: Texxo creative srl  (https://jobs.ua/company-texxo-creative-srl-1627645) (Всі вакансії)
Рубрики:IT, WEB фахівці; Робота за кордоном

Контакти

Телефон: +44-77-8250-0955
Контактна особа:Марi Стринадко

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від п'яти років

Опис вакансії

Ми шукаємо (2 Senior і 1 Junior) Full Stack Developers, здатних працювати над веб-додатками з використанням технологій зі світу Javascript (Node / Nest / React / Redux). Потрібні знання питань, пов’язаних зі створенням клієнтських і серверних веб-додатків, навички вирішення проблем.

Основний досвід (залежно від ролей) розробки веб-сервісів і RESTfull API, знання фреймворку React JS, Redux, Node, Express, NPM, Git, GitHub

Хороші навички HTML5, CSS, Javascript, SQL, створення та організація REST API у реляційних базах даних, використання REST API з керуванням нормалізацією та кешуванням результатів

Потрібен досвід роботи з односторінковими додатками середнього та великого розміру

Знання сервісів AWS

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору