Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Іллінцях
  4. Робота Головний енергетик в Україні
  5. Головний енергетик

  Головний енергетик

  Заблокована
  13 650 грн.
    5 жовтня  Іллінці 
  Компанія: Вінницький обласний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-vnnitskiy-oblasniy-tsentr-zaynyatost-1593216) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (043) 452-12-99
  Контактна особа:Іван Годомський
  Адреса:Іллінці, вул. Максима Кривоноса 31
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: вища освіта ,Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, наявність 5-ї групи допуску

  Обов'язки: Відповідає за енергогосподарство та газове господарство. Організовує технічно правильну експлуатацію і своєчасний ремонт енергетичного устаткування і енергосистем, безперебійне забезпечення виробництва електроенергією та іншими видами ( природній газ). Веде облік та контроль енергетичних ресурсів. Забезпечує складання заявок на відпуск енергоносіїв, енергетичного та газового устаткування , матеріалів, запасних частин. Керує працівниками енергетичної служби.

  Умови: оптимальні

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору