Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Господарник в Києві
  5. Господарник
  Відправити резюме

  Господарник

  Заблокована
   14 жовтня  Київ 
  Компанія: Лидер ТМ  (https://jobs.ua/company-lider-tm-114430) (Всі вакансії)
  Рубрики:Сільське господарство, агробізнес

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 232-27-87
  Контактна особа:Олена

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано

  Опис вакансії

  Господарник з проживанням потрібен в приватний будинок під Києвом. Вахта: місяць/місяць. Обов’язки: прибирання території, обрізання рослин, дрібні ремонтні роботи по будинку, нагляд за матеріалами. Оплата: 600 грн/день. Вимоги: бажано чол., від 35 років, без ШЗ. Бажаний ДР на аналогічній посаді, рекомендації.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору