Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Хмельницький
  4. Видавництво, поліграфія , Дизайн, творчість , Реклама, маркетинг, PR
  5. Графічний дизайнер
Відправити резюме

Графічний дизайнер

Заблокована
5 000 грн.
  6 травня  Хмельницький 
Компанія: Агенція Рекламіст, ТОВ  (https://jobs.ua/company-agentsya-reklamst-tov-368356) (Всі вакансії)
Категорії:Видавництво, поліграфія, Дизайн, творчість, Реклама, маркетинг, PR
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Агенція «Рекламіст» запрошує на постійну роботу графічного дизайнера.

За 16 років роботи нашої агенції з нами почали співпрацю багато серйозних компаній, яким ми постійно допомагаємо розрекламовувати їх. Нам потрібен новий креативний, досвідчений, комунікабельний, наполегливий співробітник (чи співробітниця), який зможе працювати на результат.

Обов'язки графічного дизайнера:

Прийом замовлень на розробку та створення графічної частини макетів рекламної продукції (зовнішня реклама, поліграфія тощо). Погодження виконаних замовлень з менеджером або безпосередньо з клієнтом, внесення правок до макетів. Підготовка макетів в роботу у відповідності з технологічними вимогами виробництва.

ВИМОГИ:

вільне володіння ПК; навички роботи в: Photoshop, Corel DRAW, Illustrator, InDesign, та офісного пакету. вітається досвід роботи в друкарні, рекламному агентстві.

Умови праці:

повний робочий день; можливість та бажання професійного зростання; Заробітня плата від 5000 грн.; Молодий, дружній колектив.

Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Курчатова, 6 (завод «Нева»), 2-й поверх.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору