Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Івано-Франківську
  4. Робота Хімік-лаборант, технолог в Україні
  5. Хімік-лаборант, технолог
Відправити резюме

Хімік-лаборант, технолог

Заблокована
10 000 грн.
 14 листопада  Івано-Франківськ 
Компанія: Твоя цукерочка (Боднар Н.І.)  (https://jobs.ua/company-tvoya-tsukerochka-bodnar-n-1600765) (Всі вакансії)
Категорії:Медицина, фармацевтика, Виробництво

Контакти

Контактна особа:Надия Боднар
Адреса:Івано-Франківськ, вул.Гаркуші,29

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

Вимоги: практикуючий хімік-лаборант; з вмінням складати технологічні карти для виробництва косметичних засобів , готовий експерементувати, працювати на результат та відповідати за здані дослідження.

Обов'язки: практичні дослідження та розробка рецептури косметичних засобів, складання технологічних карт.

Умови: Робота полягає у первинній розробці рецептури косметичних засобів та описі технологічного процесу. Може бути людина з базовими знаннями в хімії та вмінням проводити досліди.

Ідеально підійде людина, що може взяти це замовлення по договору "За виконану роботу" і зробити у своїх умовах потрібні практичні дослідження ( ми купляємо сировину за рекомендацією). Зможе порекомендувати покупку необхідного обладнання для конторолю процесів на виробництві. Оплата висока. Нас цікавитиме тривала співпраця.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору