Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Инженер-конструктор, инженер - АСУ в Києві
  5. Инженер-конструктор, инженер - АСУ
  Відправити резюме

  Инженер-конструктор, инженер - АСУ

  Заблокована
  10 000 грн. + %
    1 липня  Київ 
  Компанія: Elmet-Roll  (https://jobs.ua/company-elmet-roll-49331) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці; Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 505-59-30
  Контактна особа:Лев Борисович Медовар
  Адреса:Киев -150, а.я 259,

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования обязательные:

  _ полное высшее техническое образование, желательно из списка - металлургия, машиностроение, электротехника, энергетика, теплотехника, автоматизация + способность работать творчески;,

  - уверенное владение компьютером + владение современными конструкторскими программами + английский, достаточный для чтения без словаря технической литературы в той области, в которой получено высшее образование;

  Обязанности: инженерная работа по созданию новых металлургических технологий и оборудования и систем АСУ к ним. В зависимости от образования и желания кандидат может быть привлечен к работе как конструктор - разработчик оборудования, разработчик систем АСУ. технолог металлург.

  Условия:

  испытательный срок до месяца, работа в коллективе, командировки на заводы по Украине и за кордон ( после окончания карантина)

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору